Apie mus

Esame problemų sprendėjai, kurie koncentruojasi į žmones. Nuo praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio padedame įvairių sričių įmonėms savo veiklą ar dalį jos perkelti į laikinas patalpas. Siūlome greitus, sklandžius ir ekonomiškus sprendimus visiems klientams pagal jų poreikius ir galime pasigirti didele patirtimi ir daugybe sėkmingų projektų.

Darbo aplinka ir komfortas dažnai yra esminiai įmonės produktyvumo ir efektyvumo aspektai. Todėl mūsų sprendimai visuomet yra aukštos kokybės ir turi specialiai jūsų veiklai pritaikytą aplinką. Ikimokyklinio ugdymo įstaigos, biurai, mokyklos, medicinos centrai ir gyvenamosios patalpos – turime specialiai sukurtus modelių sprendimus, nesvarbu, kokia veikla vykdoma, o patalpų standartas yra aukštas visose srityse: energijos vartojimo, priešgaisrinės saugos, vėdinimo, pritaikymo prie aplinkos ir kt. Naują modelį galima palyginti su naujai pastatytu nuolatiniu pastatu.

Mūsų klientai yra verslo įmonės ir bendruomenės, kuriose pasikeitė vietos poreikis ir greitai reikia erdvės veiklai tęsti. Naudodami savo lanksčias modulių sistemas galime sukurti išbaigtus sprendimus pasinaudodami greitu sprendimų priėmimu ir efektyviais procesais. Save laikome konstruktyviais problemų sprendėjais, kurie, turėdami tokią patirtį, supranta savo klientų poreikius ir užtikrina, kad svarbi veikla be reikalo nenutrūktų dėl trukdžių.