Aplinką tausojančios laikinos biurų patalpos, skirtos „Sandvik“

„ŠIS BIURAS PUIKIAI PATENKINO MŪSŲ POREIKIUS“, – teigia Stefan Sohlström, „Sandvik FM Lokalplanering“ sutarčių koordinatorius

Užduotis

Siekdama savo darbuotojams pasiūlyti aukštos klasės laikiną biurų erdvę, „Sandvik“ kreipėsi į „Ramirent“ dėl erdvės pateikimo 60-čiai žmonių pasiūlymo. Reikalavimai apėmė modernią biurų erdvę, kuri technikos požiūriu atitiktų naujausius standartus ir suteiktų patogias patalpas darbui.

Tikslas buvo gauti laikinos erdvės sprendimą, kuris tausotų energiją ir turėtų visas naujausiais šildymo, vėsinimo ir vėdinimo reguliavimo sistemas. Labai svarbus tikslas buvo užtikrinti, kad pasirinktas sprendimas atitiktų aukštus saugos reikalavimus, kuriuos sau yra nustačiusi bendrovė „Sandvik“.

Iššūkis

Laikinos erdvės sprendimų projektai dažnai vykdomi esant labai ribotam laikui – „Sandvik“ projektas nebuvo išimtis. Laikinos erdvės įrengimas turėjo vykti prieš pat šventinį laikotarpį.

Sprendimas

„Ramirent“ suprojektavo ir įrengė 54 laikinų biurų modulius. Šie moduliai yra moderniausi, su visomis naujausiomis techninėmis savybėmis ir patikimomis elektros, šildymo, vandens ir vėdinimo reguliavimo sistemomis. Laikini moduliai yra erdvūs, juose yra daugybė stiklinių sienų, todėl biurai yra šviesūs ir juose patogu dirbti.

Sėkmės veiksniai

Pagrindinė priežastis, kodėl „Ramirent“ pavyko sudaryti šią sutartį, yra tai, kad „Ramirent“ palaikė labai gerus ryšius su klientu ir įsiklausė į jo poreikius ir pageidavimus ir pateikė visus juos atitinkantį sprendimą. „Ramirent“ pažadėjo suteikti tai, ko pageidavo klientas, ir jai tai pavyko.

„Gera komunikacija su klientu ir įsiklausimas į jo specifinius poreikius ir reikalavimus yra pagrindinis „Ramirent“ verslo aspektas. Džiaugiamės sulaukę teigiamų atsiliepimų ir laukiame naujų projektų kartu su „Sandvik“, – sako Magnus Kjellin, „Ramirent“ verslo plėtros vadovė.

Nauda klientui

„Sandvik“ gavo tai, ko siekė:

  1. Modulinis sprendimas yra lankstus ir jį galima pritaikyti pagal specifinius kliento poreikius.
  2. Laikinos erdvės sprendimas yra tiek saugus, tiek patogus naudoti.
  3. Naudojant „Ramirent“ sprendimą tausojama energija ir sąnaudos jį įrengiant.
  4. „Ramirent“ sprendimas atitinka visus standartus ir teisinius reikalavimus.
  5. „Ramirent“ sprendimas buvo įgyvendintas pagal sutartą tvarkaraštį, nors jis ir buvo labai įtemptas.

„Laikina biurų erdvė gali būti tiek funkcionali, tiek patogi dirbti“, – sako Stefan Sohlström, „Sandvik FM Lokalplanering“ sutarčių koordinatorius.

„Sandvik“ yra pasaulinio masto inžinerijos grupė, kurios specializacija yra įrankiai, medžiagos, technologijos, kasyba ir statybos. „Sandvik“ dirba daugiau kaip 47 000 darbuotojų su tvirtu įsipareigojimu didinti klientų produktyvumą, pelningumą ir saugumą.