Patogi naudotojui ir ekologiškai efektyvi ikimokyklinio ugdymo įstaiga Hamregård Förskola Bollnäs vaikams

„KADANGI IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGA JAU NAUDOJAMA KURĮ LAIKĄ, GALIU TEIGTI, KAD TIEK VAIKAI, TIEK JŲ MOKYTOJAI IŠTIES PATENKINTI REZULTATU“, – sako Per-Erik Karlsson, Bollnäs savivaldybės nekilnojamojo turto vadybininkas

Užduotis

Viešosios valdžios institucijos nuolat susiduria su laikinų patalpų, pavyzdžiui, mokyklų ir vaikų darželių, poreikiu. Hamregård ikimokyklinio ugdymo įstaigai, esančiai Bollnäs savivaldybėje, reikėjo išplėsti patalpas 50-čiai vaikų, jas parengti reikėjo skubiai ir jos turėjo būti visiškai parengtos naudoti, įskaitant visus baldus.

Vykdant viešuosius pirkimus turi būti laikomasi tam tikrų privalomų reikalavimų, o kvalifikuoti tiekėjai turi atitikti nurodytus kriterijus. Todėl Bollnäs savivaldybė paskelbė konkursą ir įvertino penkis skirtingus tiekėjus ir sprendimų alternatyvas.

Iššūkis

Laikinos mokyklos patalpos vaikų priėmimui turėjo būti parengtos per šešias savaites ir jos turėjo tilpti turimoje ribotoje erdvėje. Ir tai apėmė Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpį.

Sprendimas

Bollnäs savivaldybė, prieš nuspręsdama pasirašyti trejų metų trukmės sutartį su „Ramirent“ ir įgyvendinti „Ramirent Temporary Space“ sprendimą, iš viso įvertino penkis potencialius tiekėjus.

„Ramirent“ suprojektavo, apstatė, aprūpino įranga ir įrengė 12 laikinos erdvės modulių, ir užbaigė visą projektą per mažiau nei 30 dienų. Naujieji moduliai yra prijungti prie esamo mokyklos pastato. Iš viso suteikia 300 m2 papildomos erdvės 50-čiai vaikų ir 6 jų mokytojams. Moduliai specialiai pritaikyti mažiems vaikams – jie pasižymi tokiomis ypatybėmis kaip žemesnės palangės, mažesni klozetai, koreguojami vaikų kambario stalai ir stiklinės vidaus sienos, kad būtų patenkinti jų poreikiai.

Sėkmės veiksniai

Bollnäs savivaldybė buvo labai patenkinta tuo, kaip „Ramirent“ įgyvendino projektą ir savo įsipareigojimus, nepaisant įtempto tvarkaraščio. Viena iš priežasčių pasirinkti „Ramirent“ taip pat buvo „Ramirent“ gebėjimas atitikti ir viršyti visus pagrindinius saugos ir ekologinio efektyvumo reikalavimus. Be to, „Ramirent“ sugebėjo surinkti modulius turimoje ribotoje erdvėje.

„Klientą nustebino aukštų reikalavimų laikymasis. Po kelių mėnesių pateikėme dar du padalinius, kurie atitiko tas pačias specifikacijas“, – sako Magnus Kjellin, „Ramirent“ verslo plėtros vadovas.

Nauda klientui

„Ramirent Temporary Space“ sprendimas ne tik atitinka viešojo pirkimo reikalavimus, bet ir teikia unikalios naudos Bollnäs savivaldybei ir ikimokyklinio amžiaus vaikams ir mokyklos darbuotojams:

  1. „Ramirent“ naujos kartos moduliai sukurti taip, kad sukurtų patogumą ir geresnes sąlygas tiek vaikams, tiek darbuotojams.
  2. Patalpos yra erdvios ir turi specialius stiklinių sienų intarpus, kad darbuotojai galėtų gerai matyti vaikus.
  3. Dėl žemesnių palangių maži vaikai gali lengvai žvalgytis po juos supančią aplinką.
  4. Oro kondicionavimo, šildymo ir judesiu valdomo apšvietimo sistemos yra tiek patogios, tiek ekologiškai efektyvios.
  5. „Ramirent“ sprendimas yra ekonomiškai efektyvus įrengti ir naudoti.

„Jau labai ankstyvame projekto įgyvendinimo etape supratau, kad galiu pasitikėti „Ramirent“. Nuo pat pradžių „Ramirent“ dirbo profesionaliai ir patikimai“, – sako Per-Erik Karlsson, Bollnäs savivaldybės nekilnojamojo turto vadybininkas.

Bollnäs savivaldybės teritorijoje gyvena apytikriai 26 200 žmonių, įskaitant 13 000 pagrindiniame mieste. Bollnäs savivaldybė 1974 m. susijungė su Hanebo, Arbrå ir Rengsjö savivaldybėmis ir Bollnäs miestu. Daugiau kaip ketvirtadalis Bollnäs dirbančiųjų dirba sveikatos priežiūros sektoriuje. Kiti pagrindiniai darbdaviai yra skirtingos pramonės šakos, prekyba ir komunikacijos.