Efektyvios darbo erdvės

Jūsų verslo patalpos plečiamos, renovuojamos ar rekonstruojamos? Jeigu jūsų įprastinių patalpų neužtenka arba jeigu jas reikia išplėsti arba pakeisti per tam tikrą laiką, galime jums pasiūlyti greitą ir efektyvų sprendimą – modulinius pastatus.

Verslas kaip įprasta, pasitelkiant lanksčius modulius

Mūsų modulius galite pritaikyti prie savo konkrečių poreikių. Šie moduliai sukurti taip, kad juos būtų galima prijungti prie esamo pastato arba sukurti naują pastatą, panaudojant kitus modulius. Nesvarbu, kokį derinį pasirinksite, šios aukštos kokybės struktūros užtikrins, kad jums ir jūsų kolegoms bus patogu ir kad galėsite susitelkti ties savo įprasta veikla.

Prie jūsų prisitaikantys sprendimai

Patalpos gerai pritaikytos darbui biure, tačiau gali būti naudingai panaudotos daugeliui kitų erdvių, pavyzdžiui, konferencijų salėms, pietų kambariams, sporto salėms ar mažmeninės prekybos vietoms. Norite pridėti virtuvę arba pakeisti techninį sprendimą? Yra daug pasirinkimo galimybių.

Be to, mes žinome darbo aplinkos svarbą komfortui ir darbo našumui, todėl siūlome aukštos kokybės modulinius sprendimus. Taip patogu, kad lengva pamiršti, jog dirbate moduliniame pastate!

Mūsu moduļis

Aukštos klasės modulis

Mūsų aukštos klasės moduliai yra labai lankstūs ir gali sukurti aplinką su geriausiomis įmanomomis sąlygomis, atsižvelgiant į jūsų verslą. Pavyzdžiui, statant į viršų, modulius galima montuoti vieną ant kito, sudarant iki keturių aukštų.

Mūsų geriausias modulis idealiai tinka:

Biurams

Kadangi lubų aukštis yra 270 cm, mūsų patalpos yra erdvios ir jose malonu būti. Vėdinimas su šilumos atkūrimu yra įtrauktas kaip standartas ir jį galima papildyti patogia vėsinimo galimybe. Moduliuose taip pat galima prijungti centrinį šildymą. Duomenų perdavimo, telekomunikacijos įrenginių ir signalizacijų įrengimą koordinuos mūsų gerai savo darbą išmanantys darbuotojai.

Techniniai duomenys

Plotas:28,6 m2
Vidinis paviršius:26,6 m2
Ilgis:9600 mm
Plotis:2980 mm
Plotis su išorine siena:3250 mm
Aukštis:3400 mm
Lubų vidinis aukštis:2700 mm
Svoris:3500-7000 kg

Didžiausio dydžio modulis

Reikia erdvės? Mūsų standartiniai didžiausio dydžio moduliai yra beveik tokio pat aukščio kaip ir naujos statybos nuolatiniai pastatai. Modulių paskirtis – biuro patalpos, tačiau jie yra labai lankstūs ir juos galima plačiai pritaikyti pagal jūsų veiklą.

Žinome, kokia jums svarbi darbo aplinka, kad jaustumėte pasitenkinimą darbu. Todėl į savo sprendimus integravome aukštos kokybės apgalvotas detales. Vidaus lubų aukštis – 270 cm, todėl patalpos yra erdvios ir jose malonu būti. Vėdinimas su šilumos atkūrimu yra įtrauktas kaip standartas. Viena iš papildomų galimybių yra papildyti sistemą vėsinimo įranga ir įrengti duomenų perdavimo ir telekomunikacijos įrenginius ir signalizacijas, koordinuojant mūsų gerai savo darbą išmanantiems darbuotojams.

Techniniai duomenys

Plotas:28,8 m2
Vidinis paviršius:27,3 m2
Ilgis:9600 mm
Plotis:2970 mm
Plotis su išorine siena:3150 mm
Aukštis:3343 mm
Lubų vidinis aukštis:2700 mm
Svoris:3000-7000 kg