Kambariai, kai jų reikia

Jums reikia greito ir ekonomiškai efektyvaus viešbučio sprendimo? Jokių problemų! Mūsų gyvenamųjų patalpų moduliai siūlo patogias, funkcionalias gyvenamąsias patalpas pagal jūsų poreikius.

Daugiau nei kambariai

Mūsų gyvenamųjų patalpų moduliai puikiai tinka kambarių parengimui dešimčiai žmonių arba net keliems šimtams žmonių. Kiekviename kambaryje standartiškai yra dušas, tualetas, stalas, lova, fotelis ir drabužinė.
Be kambarių, taip pat siūlome lankstų papildomų patalpų spektrą. Be abejo, sprendimą pritaikysime prie jūsų norų ir svečių skaičiaus.

  • Pietų salė, maisto pateikimo ir gaminimo patalpos
  • Skalbykla
  • Registratūra
  • Apsaugos paslaugos
  • Sporto salė ir sauna
  • Televizoriaus kambarys

Galite lengvai papildyti patalpas papildomomis priemonėmis, norėdami padidinti komfortą.

Mūsu moduļi

Gyvenamųjų patalpų modulis

Nesvarbu, ar jums reikia trumpalaikių ar ilgalaikių gyvenamųjų patalpų, apgyvendinti keletą ar daugybę žmonių, mūsų gyvenamųjų patalpų modulis yra idealus sprendimas įvairiems atvejams. Mes, „Ramirent Temporary Space“, esame laikinų gyvenamųjų patalpų specialistai, todėl patalpų išdėstymą galime priderinti prie jūsų poreikių ir pateikti visiškai užbaigtą sprendimą.

Suprantame, kokių iššūkių kyla, kai žmonės dažnai susitinka, dirba ir leidžia laiką kartu su skirtingų kultūrų ir tautybių žmonėmis. Mūsų tikslas yra visais atvejais sukurti patogius namus ir efektyvią darbo aplinką. Todėl mūsų gyvenamųjų patalpų modulyje yra atskira erdvė poilsiui, taip pat erdvės bendravimui ir laisvalaikiui.

Energijos ir technologijų požiūriu mūsų moduliai sukurti pagal naujausią standartą. Didžiausią dėmesį skiriame sveikatai ir saugai, todėl mūsų laikinų gyvenamųjų patalpų moduliai yra įrengti taip, kad atitiktų ergonomiško ir saugaus būsto reikalavimus.

Techniniai duomenys

Plotas:24,88 m2
Vidinis paviršius:21,82 m2
Ilgis:8520 mm
Plotis:2920 mm
Aukštis:3320/3130 mm
Lubų vidinis aukštis:2700/2400 mm
Svoris:4000-5500 kg