Lanksčios gyvenamosios patalpos

Būna atvejų, kai standartinių sprendimų paprasčiausiai nepakanka. Mūsų gyvenamųjų patalpų moduliai sukuria patalpas, kai vieta, laikas arba biudžetas yra esminiai aspektai.

Kada verta apsvarstyti modulinių gyvenamųjų patalpų galimybę:

  • jeigu jums reikia didelių gyvenamųjų plotų ir daug lovų;
  • jeigu jūsų vieta yra toli nuo viešbučių arba kitų apgyvendinimo vietų;
  • jeigu jums reikia gyvenamosios vietos šalia vykdomo projekto;
  • jeigu jums reikia ekonomiškai efektyviausio sprendimo mieste.

Kokybiškos struktūros pagal poreikį

Jeigu žemė yra lygi ir kieta, ir jeigu įmanoma prijungti elektrą, vandenį ir kanalizaciją, savo modulius jums galime pastatyti beveik bet kur. Galime greitai ir sklandžiai parengti gyvenamąsias patalpas dešimčiai arba iki kelių šimtų žmonių. Kiekviename kambaryje yra dušas ir tualetas, stalas, lova, fotelis ir drabužinė. Kaip galimybė siūlomi papildomi baldai.

Mums svarbi jūsų sauga

Saugos įranga yra neatskiriama mūsų standartinės įrangos dalis ir ją sudaro apie evakuaciją pranešanti signalizaciją, kiekviename kambaryje esančios spynos ir evakuacijos laiptai.

Mūsu moduļi

Gyvenamųjų patalpų modulis

Nesvarbu, ar jums reikia trumpalaikių ar ilgalaikių gyvenamųjų patalpų, apgyvendinti keletą ar daugybę žmonių, mūsų gyvenamųjų patalpų modulis yra idealus sprendimas įvairiems atvejams. Mes, „Ramirent Temporary Space“, esame laikinų gyvenamųjų patalpų specialistai, todėl patalpų išdėstymą galime priderinti prie jūsų poreikių ir pateikti visiškai užbaigtą sprendimą.

Suprantame, kokių iššūkių kyla, kai žmonės dažnai susitinka, dirba ir leidžia laiką kartu su skirtingų kultūrų ir tautybių žmonėmis. Mūsų tikslas yra visais atvejais sukurti patogius namus ir efektyvią darbo aplinką. Todėl mūsų gyvenamųjų patalpų modulyje yra atskira erdvė poilsiui, taip pat erdvės bendravimui ir laisvalaikiui.

Energijos ir technologijų požiūriu mūsų moduliai sukurti pagal naujausią standartą. Didžiausią dėmesį skiriame sveikatai ir saugai, todėl mūsų laikinų gyvenamųjų patalpų moduliai yra įrengti taip, kad atitiktų ergonomiško ir saugaus būsto reikalavimus.

Techniniai duomenys

Plotas:24,88 m2
Vidinis paviršius:21,82 m2
Ilgis:8520 mm
Plotis:2920 mm
Aukštis:3320/3130 mm
Lubų vidinis aukštis:2700/2400 mm
Svoris:4000-5500 kg