Mokymuisi skirtos aplinkos

Besikeičiančioms sąlygoms patenkinti dažnai prireikia greitų ir lanksčių sprendimų. Jeigu jūsų mokyklai reikia daugiau erdvės klasėse arba jei vykdoma jūsų patalpų renovacija ar perkėlimas, mūsų mobilūs mokyklų moduliai yra tobulas sprendimas jums.

Vadovėlinis lankstumo pavyzdys

Žinome, kad, kaip mokykla, turite skirtingų su savo patalpomis susijusių poreikių. Dėl šios priežasties kuriame modulius, kuriuos galite lengvai pritaikyti prie savo kintančių poreikių. Tam atvejui, jeigu jums reikia papildomos erdvės bendram ugdymui, gimnastikos ar muzikos užsiėmimams, jeigu jums reikia poilsio centro, darbuotojų kambario arba erdvės grupiniams užsiėmimams. Be abejo, šie moduliai yra tinkami neįgaliesiems – juose yra neįgaliesiems skirti tualetai ir rampos prieškambaryje.

Kokybiška ugdymo erdvė

Gera darbo aplinka yra itin svarbi tiek mokiniams, tiek darbuotojams, ypač kai mokykla yra pereinamasis etapas. Dėl šios priežasties klases sukūrėme taip, kad jos būtų šiuolaikiškos ir nepraleistų garso. Mūsų klientai dažnai sako, kad šie moduliai yra geresni už jų nuolatinius pastatus! Be to, siūlome daug galimybių, kaip pritaikyti laikinas erdves prie jūsų vykdomos veiklos poreikių, pavyzdžiui:

  • mažesnes patalpas grupiniam darbui ir namų darbams;
  • centrinėje dalyje esančius darbuotojų kambarius, užtikrinančius prieinamumą ir privatumą;
  • geros struktūros įėjimus su erdve lauko drabužiams ir avalynei laikyti.

Kiekviena mokykla turi savo specifines sąlygas, todėl pasirūpinome tuo, jog jums galėtume pateikti platų sprendimų spektrą, kad galėtumėte gauti jūsų poreikius geriausiai atitinkantį sprendimą.

Mūsu moduļis

Aukštos klasės modulis

Mūsų aukštos klasės moduliai yra labai lankstūs ir gali sukurti aplinką su geriausiomis įmanomomis sąlygomis, atsižvelgiant į jūsų verslą. Pavyzdžiui, statant į viršų, modulius galima montuoti vieną ant kito, sudarant iki keturių aukštų.

Mūsų geriausias modulis idealiai tinka:

Biurams

Kadangi lubų aukštis yra 270 cm, mūsų patalpos yra erdvios ir jose malonu būti. Vėdinimas su šilumos atkūrimu yra įtrauktas kaip standartas ir jį galima papildyti patogia vėsinimo galimybe. Moduliuose taip pat galima prijungti centrinį šildymą. Duomenų perdavimo, telekomunikacijos įrenginių ir signalizacijų įrengimą koordinuos mūsų gerai savo darbą išmanantys darbuotojai.

Techniniai duomenys

Plotas:28,6 m2
Vidinis paviršius:26,6 m2
Ilgis:9600 mm
Plotis:2980 mm
Plotis su išorine siena:3250 mm
Aukštis:3400 mm
Lubų vidinis aukštis:2700 mm
Svoris:3500-7000 kg

Didžiausio dydžio modulis

Reikia erdvės? Mūsų standartiniai didžiausio dydžio moduliai yra beveik tokio pat aukščio kaip ir naujos statybos nuolatiniai pastatai. Modulių paskirtis – biuro patalpos, tačiau jie yra labai lankstūs ir juos galima plačiai pritaikyti pagal jūsų veiklą.

Žinome, kokia jums svarbi darbo aplinka, kad jaustumėte pasitenkinimą darbu. Todėl į savo sprendimus integravome aukštos kokybės apgalvotas detales. Vidaus lubų aukštis – 270 cm, todėl patalpos yra erdvios ir jose malonu būti. Vėdinimas su šilumos atkūrimu yra įtrauktas kaip standartas. Viena iš papildomų galimybių yra papildyti sistemą vėsinimo įranga ir įrengti duomenų perdavimo ir telekomunikacijos įrenginius ir signalizacijas, koordinuojant mūsų gerai savo darbą išmanantiems darbuotojams.

Techniniai duomenys

Plotas:28,8 m2
Vidinis paviršius:27,3 m2
Ilgis:9600 mm
Plotis:2970 mm
Plotis su išorine siena:3150 mm
Aukštis:3343 mm
Lubų vidinis aukštis:2700 mm
Svoris:3000-7000 kg