Patiems mažiausiems

Kasmet kintantis mokinių skaičius klasėse mokykloms gali kelti daug streso. Mūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigoms skirti moduliai sklandžiai ir ekonomiškai išsprendžia šią problemą – visuomet atsižvelgiame į mažiausius visuomenės narius.

Nesvarbu, kiek erdvės reikia ar kaip greitai

Naudodami mūsų modulius galite tiksliai koreguoti ikimokyklinio ugdymo įstaigos dydį ir sukurti sistemą, kurią vėliau galėsite pritaikyti pagal poreikius netgi per labai trumpą laiką. Šios aukštos kokybės modulinės struktūros sukurtos taip, kad būtų galima greitai atlikti darbus – tiek susijusius su esamu pastatu, tiek kaip su atskiru vienetu. Šios struktūros yra tokios pat patogios ir turi tokias pat savybes kaip nuolatiniai sprendimai.

Pritaikyta pagal jūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigos poreikius

Šie moduliai pritaikyti prie mažų vaikų poreikių, taip pat suteikiant ergonomišką darbo aplinką darbuotojams. Daugelis mūsų klientų teigia, kad šie moduliai yra netgi geresni už nuolatines patalpas! Patogumas ir aukšta kokybė yra svarbūs bet kurioje erdvėje, todėl mūsų naujieji ikimokyklinio ugdymo įstaigų moduliai sukurti ypač atsižvelgiant į, be kita ko, šiuos aspektus:

  • parapeto aukštis yra 60 cm, kad vaikai galėtų žiūrėti per langus;
  • vaikiško ir standartinio dydžio klozetų sėdynės (kurias galima pakeisti mažomis);
  • koreguojamo dydžio praustuvai;
  • vystymo stalai.

Kadangi kiekvienos mokyklos poreikiai skiriasi, siūlome platų galimybių pasirinkimą, kad sprendimą galėtumėte pritaikyti pagal save. Mūsų siūlomas galimybes žiūrėkite [čia].

Mūsu moduļis

Aukštos klasės modulis

Mūsų aukštos klasės moduliai yra labai lankstūs ir gali sukurti aplinką su geriausiomis įmanomomis sąlygomis, atsižvelgiant į jūsų verslą. Pavyzdžiui, statant į viršų, modulius galima montuoti vieną ant kito, sudarant iki keturių aukštų.

Mūsų geriausias modulis idealiai tinka:

Dėl žemų langų, per kuriuos lengva žiūrėti vaikams, ir patogaus šildymo, dėl kurio mūsų grindimis gali ropoti vaikai, galime drąsiai teigti, kad mūsų moduliai yra pritaikyti mažiesiems.

Išdėstymas yra standartinio dizaino, kuris jau iš anksto yra pritaikytas prie daugumos ikimokyklinio ugdymo įstaigų poreikių. Kadangi įėjimai yra išoriniame krašte, mokymui skirti paviršiai susiduria pastato viduryje, todėl ikimokyklinio ugdymo įstaiga yra efektyvesnė ir leidžia padalinių sąveiką. Drabužinėje esantis tualetas pasiekiamas per įėjime esančias duris, todėl šios patalpos du kartus lengviau pasiekiamos. Jeigu jūsų veiklai vykdyti reikia dar daugiau lankstumo, galima išmontuoti konkrečias sienas.

Techniniai duomenys

Plotas:28,6 m2
Vidinis paviršius:26,6 m2
Ilgis:9600 mm
Plotis:2980 mm
Plotis su išorine siena:3250 mm
Aukštis:3400 mm
Lubų vidinis aukštis:2700 mm
Svoris:3500-7000 kg