Sveikatos priežiūros patalpos

Žinome, kokia svarbi jūsų darbuotojams, pacientams ir lankytojams yra sauga ir didelis našumas rekonstruojant, atnaujinat ar remontuojant jūsų esamas patalpas. Mūsų sveikatos priežiūrai skirtos patalpos leidžia įgyvendinti šiuos pakeitimus greitai, lengvai ir ekonomiškai, nenutraukiant savo veiklos.

Skirtingi sprendimai skirtingiems poreikiams

Galite pasirinkti įrengti modulius šalia esamų struktūrų arba kartu su keliais moduliais, kad sukurtumėte atskirą pastatą. Sprendimas yra lankstus ir jį naudojant galima vykdyti įvairią sveikatos priežiūros veiklą, pvz.:

  • Profesinės sveikatos priežiūros
  • Laboratorijos
  • Sporto salės
  • Chirurgijos
  • Prevencinės medicinos
  • Pagyvenusių žmonių apgyvendinimo

Be standartinio dizaino, yra galimybių sukurti didesnį komfortą ir konkrečias aplinkas.

Mūsu moduļis

Aukštos klasės modulis

Mūsų aukštos klasės moduliai yra labai lankstūs ir gali sukurti aplinką su geriausiomis įmanomomis sąlygomis, atsižvelgiant į jūsų verslą. Pavyzdžiui, statant į viršų, modulius galima montuoti vieną ant kito, sudarant iki keturių aukštų.

Mūsų geriausias modulis idealiai tinka:

Biurams

Kadangi lubų aukštis yra 270 cm, mūsų patalpos yra erdvios ir jose malonu būti. Vėdinimas su šilumos atkūrimu yra įtrauktas kaip standartas ir jį galima papildyti patogia vėsinimo galimybe. Moduliuose taip pat galima prijungti centrinį šildymą. Duomenų perdavimo, telekomunikacijos įrenginių ir signalizacijų įrengimą koordinuos mūsų gerai savo darbą išmanantys darbuotojai.

Techniniai duomenys

Plotas:28,6 m2
Vidinis paviršius:26,6 m2
Ilgis:9600 mm
Plotis:2980 mm
Plotis su išorine siena:3250 mm
Aukštis:3400 mm
Lubų vidinis aukštis:2700 mm
Svoris:3500-7000 kg